rękawice Robocze

Rękawice na budowę

Jeśli ktoś pracuje na budowie to musi chronić swoje ręce. To nie tylko dla własnego estetycznego wyglądu, ale dla bezpieczeństwa. Nie ma żadnego sensu żeby z gołymi rękami chodzić i podnosić cegły cz czytaj więcej »

OBUWIe Robocze

Obuwie wygodne i ochronne

Wybierając obuwie dla konkretnej branży trzeba będzie się określić jak one mają wyglądać. Nie jest niczym nowym, że w zależności od zawodu, jaki wykonujemy dobieramy w odpowiedni sposób buty. można czytaj więcej »

kaski I hełmy

Jaki kask rowerowy kupić?

W sklepach można wręcz dostać oczopląsu od ilości kasków rowerowych jakie można zakupić. Z tego powodu właśnie, kiedy dochodzi do zakupów nie do końca wiemy co wybrać. Odpowiedni rozmiar Odpowiedni czytaj więcej »

odzież robocza

Odzież robocza dla bezpieczeństwa

W Polsce bardzo lekkomyślnie podchodzi się do odzieży roboczej. Pracodawcy oszczędzają jak tylko mogą żeby nie wydawać swoim pracownikom bardzo dobrej gatunkowo odzieży ochronnej. Niestety takie oszc czytaj więcej »

OCHRANIACZE SłUCHU

Dobieranie ochraniaczy słuchu

Jeśli nasz zawód, który wykonujemy wymaga stosowania ochrony naszego słuchu to nie ma, co czekać aż się on nam pogorszy. Wiele osób bardzo lekceważy ten problem, ale kiedy zaczynają się kłopoty ze sł czytaj więcej »

obuwie gumowe

Buty gumowe dla przemysłu

Buty wykorzystywane w przemyśle są inaczej zbudowane od tych, które można wykorzystywać w gospodarstwie rolnym czy po prostu w ogrodzie. Różnica polega przede wszystkim na tym, że takie ma nieco lep czytaj więcej »

kamizelki ZIMOWe

Ubrania dla pracowników

Pracownicy powinni być bardzo dobrze ubrani tak żeby zachować wszystkie normy bezpieczeństwa. W pracy bezpieczeństwo zawsze przekłada się na jakość pracy. Jeśli pracownicy nie są zadowoleni i nie czu czytaj więcej »

ZABEZPIECZENIE podczas prac

Jak być bezpiecznym w trakcie pracy?

Oczywiście warunkiem możliwości podjęcia się prac na wysokości jest przede wszystkim brak posiadania lęku przed wysokościom tego rodzaju. Każda osoba, chcąca podjąć się pracy tego rodzaju, powinna w czytaj więcej »

oDZIEż ochronnA

Odzież kwasoodporna

Jeśli pracujemy w zawodzie, który jest narażony na kontakt z kwasami to trzeba będzie posiadać odpowiednie stroje, które będą nam gwarantowały bezpieczeństwo. Tutaj nie ma żartów, bo jedna mała krop czytaj więcej »

 

Rękawice na budowę

rękawice robocze

Jeśli ktoś pracuje na budowie to musi chronić swoje ręce. To nie tylko dla własnego estetycznego wyglądu, ale dla bezpieczeństwa. Nie ma żadnego sensu żeby z gołymi rękami chodzić i podnosić cegły czy robić zaprawę. Zwłaszcza jak się zrobi zimnej to takie rękawice robocze są po prostu niezbędne i trzeba zrobić wszystko żeby je kupić.

Wybór rękawic

Jeśli pracuje w okresie, kiedy jest chłodniej to byłoby dobrze zainwestować w takie rękawice, które nie będą aż tak bardzo cienkie. Ręce nam nie będą marzły i na pewno praca będzie o wiele bardziej przyjemna. Dobrze by było gdyby takie rękawice były częściowo gumowe to dzięki gumie będą bardziej odporne na ścieranie. Jeśli materiałowymi rękawicami zaczniemy brać cegły to mogą się one po kilku minutach przedrzeć. W przypadku budowy nie będzie to opłacalne, bo jak przemnożymy przez ilość pracowników to może się okazać, że to wyjdą bardzo duże koszty. Wybór rękawic tego typu jest bardzo duży. Ich jakość i trwałość idzie w parze z ceną.

dobre rękawice robocze

To, dlatego warto przetestować poszczególne rękawice żeby można było wybrać dokładnie to, co jest dla naszego zawodu najlepsze. Wtedy mamy optymalną ochronę z zachowaniem bezpieczeństwa pracy. Takie połączenie jest bardzo ważne i trzeba tak szukać rękawic żeby chroniły, ale i nie krępowały naszych ruchów, bo wtedy będziemy mało precyzyjni w tym, co robimy. Przeglądając oferty rękawic ochronnych i roboczych znajdziemy naprawdę tak wiele ciekawych rozwiązań, że wybierzemy dla siebie dokładnie to, czego w danej chwili potrzebujemy.