rękawice Robocze

Rękawice na budowę

Jeśli ktoś pracuje na budowie to musi chronić swoje ręce. To nie tylko dla własnego estetycznego wyglądu, ale dla bezpieczeństwa. Nie ma żadnego sensu żeby z gołymi rękami chodzić i podnosić cegły cz czytaj więcej »

OBUWIe Robocze

Obuwie wygodne i ochronne

Wybierając obuwie dla konkretnej branży trzeba będzie się określić jak one mają wyglądać. Nie jest niczym nowym, że w zależności od zawodu, jaki wykonujemy dobieramy w odpowiedni sposób buty. można czytaj więcej »

kaski I hełmy

Jaki kask rowerowy kupić?

W sklepach można wręcz dostać oczopląsu od ilości kasków rowerowych jakie można zakupić. Z tego powodu właśnie, kiedy dochodzi do zakupów nie do końca wiemy co wybrać. Odpowiedni rozmiar Odpowiedni czytaj więcej »

odzież robocza

Odzież robocza dla bezpieczeństwa

W Polsce bardzo lekkomyślnie podchodzi się do odzieży roboczej. Pracodawcy oszczędzają jak tylko mogą żeby nie wydawać swoim pracownikom bardzo dobrej gatunkowo odzieży ochronnej. Niestety takie oszc czytaj więcej »

OCHRANIACZE SłUCHU

Dobieranie ochraniaczy słuchu

Jeśli nasz zawód, który wykonujemy wymaga stosowania ochrony naszego słuchu to nie ma, co czekać aż się on nam pogorszy. Wiele osób bardzo lekceważy ten problem, ale kiedy zaczynają się kłopoty ze sł czytaj więcej »

obuwie gumowe

Buty gumowe dla przemysłu

Buty wykorzystywane w przemyśle są inaczej zbudowane od tych, które można wykorzystywać w gospodarstwie rolnym czy po prostu w ogrodzie. Różnica polega przede wszystkim na tym, że takie ma nieco lep czytaj więcej »

kamizelki ZIMOWe

Ubrania dla pracowników

Pracownicy powinni być bardzo dobrze ubrani tak żeby zachować wszystkie normy bezpieczeństwa. W pracy bezpieczeństwo zawsze przekłada się na jakość pracy. Jeśli pracownicy nie są zadowoleni i nie czu czytaj więcej »

ZABEZPIECZENIE podczas prac

Jak być bezpiecznym w trakcie pracy?

Oczywiście warunkiem możliwości podjęcia się prac na wysokości jest przede wszystkim brak posiadania lęku przed wysokościom tego rodzaju. Każda osoba, chcąca podjąć się pracy tego rodzaju, powinna w czytaj więcej »

oDZIEż ochronnA

Odzież kwasoodporna

Jeśli pracujemy w zawodzie, który jest narażony na kontakt z kwasami to trzeba będzie posiadać odpowiednie stroje, które będą nam gwarantowały bezpieczeństwo. Tutaj nie ma żartów, bo jedna mała krop czytaj więcej »

 

Odzież robocza dla bezpieczeństwa

odzież robocza

W Polsce bardzo lekkomyślnie podchodzi się do odzieży roboczej. Pracodawcy oszczędzają jak tylko mogą żeby nie wydawać swoim pracownikom bardzo dobrej gatunkowo odzieży ochronnej. Niestety takie oszczędności są tylko pozorne. Przepisy BHP jasno mówią jak dana osoba na swoim stanowisku powinna być ubrana. Ta odzież, która jest określona przepisami nie jest wymysłem urzędników, ale ludzi, którzy znają się na bezpieczeństwie. Jeśli nie będzie się pilnowało żeby pracownicy chodziły w takiej odzieży to może się zdarzyć nieszczęśliwy wypadek i będą bardzo, ale to bardzo duże problemy. Teoretycznie właściciel firmy zaoszczędzi, ale praktycznie będzie miał problem włącznie z zamknięciem zakładu pracy. Zdecydowanie lepiej będzie zainwestować swoje pieniądze w odzież roboczą ochronną i mieć święty spokój.

Wybór odzieży

odzież robocza jest bardzo dużo. Wszystko zależne będzie od tego, jaki mamy zawód, który wykonujemy. Im jest on bardziej niebezpieczny i jesteśmy narażeni na oparzenia czy zranienia to trzeba stosować najlepszą odzież ochronną. To nie jest dzisiaj problemem, bo wiele firm w całej Polsce trudni się sprzedażą takiej odzieży.

dobra odzież robocza

Spełnia ona wszystkie możliwe warunki, jakie stawiają przepisy. To wszystko nie jest przypadkowe tylko regulowane przez urzędników, którzy bardzo dobrze znają się na tym, co robią. Bezpieczeństwo pracowników jest najważniejsze i trzeba o tym pamiętać. Nie ma, co liczyć, że to tyle i tyle kosztuje tylko ważne jest to, że pracownicy o wiele lepiej, wydajniej i bezpieczniej pracują.