rękawice Robocze

Rękawice na budowę

Jeśli ktoś pracuje na budowie to musi chronić swoje ręce. To nie tylko dla własnego estetycznego wyglądu, ale dla bezpieczeństwa. Nie ma żadnego sensu żeby z gołymi rękami chodzić i podnosić cegły cz czytaj więcej »

OBUWIe Robocze

Obuwie wygodne i ochronne

Wybierając obuwie dla konkretnej branży trzeba będzie się określić jak one mają wyglądać. Nie jest niczym nowym, że w zależności od zawodu, jaki wykonujemy dobieramy w odpowiedni sposób buty. można czytaj więcej »

kaski I hełmy

Jaki kask rowerowy kupić?

W sklepach można wręcz dostać oczopląsu od ilości kasków rowerowych jakie można zakupić. Z tego powodu właśnie, kiedy dochodzi do zakupów nie do końca wiemy co wybrać. Odpowiedni rozmiar Odpowiedni czytaj więcej »

odzież robocza

Odzież robocza dla bezpieczeństwa

W Polsce bardzo lekkomyślnie podchodzi się do odzieży roboczej. Pracodawcy oszczędzają jak tylko mogą żeby nie wydawać swoim pracownikom bardzo dobrej gatunkowo odzieży ochronnej. Niestety takie oszc czytaj więcej »

OCHRANIACZE SłUCHU

Dobieranie ochraniaczy słuchu

Jeśli nasz zawód, który wykonujemy wymaga stosowania ochrony naszego słuchu to nie ma, co czekać aż się on nam pogorszy. Wiele osób bardzo lekceważy ten problem, ale kiedy zaczynają się kłopoty ze sł czytaj więcej »

obuwie gumowe

Buty gumowe dla przemysłu

Buty wykorzystywane w przemyśle są inaczej zbudowane od tych, które można wykorzystywać w gospodarstwie rolnym czy po prostu w ogrodzie. Różnica polega przede wszystkim na tym, że takie ma nieco lep czytaj więcej »

kamizelki ZIMOWe

Ubrania dla pracowników

Pracownicy powinni być bardzo dobrze ubrani tak żeby zachować wszystkie normy bezpieczeństwa. W pracy bezpieczeństwo zawsze przekłada się na jakość pracy. Jeśli pracownicy nie są zadowoleni i nie czu czytaj więcej »

ZABEZPIECZENIE podczas prac

Jak być bezpiecznym w trakcie pracy?

Oczywiście warunkiem możliwości podjęcia się prac na wysokości jest przede wszystkim brak posiadania lęku przed wysokościom tego rodzaju. Każda osoba, chcąca podjąć się pracy tego rodzaju, powinna w czytaj więcej »

oDZIEż ochronnA

Odzież kwasoodporna

Jeśli pracujemy w zawodzie, który jest narażony na kontakt z kwasami to trzeba będzie posiadać odpowiednie stroje, które będą nam gwarantowały bezpieczeństwo. Tutaj nie ma żartów, bo jedna mała krop czytaj więcej »

 

Odzież kwasoodporna

odzież ochronna

Jeśli pracujemy w zawodzie, który jest narażony na kontakt z kwasami to trzeba będzie posiadać odpowiednie stroje, które będą nam gwarantowały bezpieczeństwo. Tutaj nie ma żartów, bo jedna mała kropla kwasu może nam narobić wiele szkód. Ludzie pracujący w takich miejscach bardzo często bagatelizują ten problem. Później w miejscach, w których doszło do oparzenia kwasem może zawiązać się komórka rakowa i będzie problem żeby z tego wyjść. Na szczęście można kupić odzież kwasoodporną, która została stworzona w taki sposób żeby zagwarantować każdej osobie bezpieczeństwo na bardzo wysokim poziomie. Wtedy na pewno praca będzie o wiele przyjemniejsza, jeśli nie musimy się zastanawiać czy nam coś nie kapnie na spodnie albo nie dotkniemy się gdzie rękawem. Niestety przypadki zdarzają się bardzo różne i trzeba mieć tego świadomość. To, co pozornie nie powinno się wydarzyć może się stać i co wtedy?

Wybór odzieży kwasoodpornej

Bardzo popularne stają się całe kombinezony, które gwarantują, że nigdzie nie dostaną się substancje, które mogą zagrażać naszemu zdrowiu i życiu. Sam kombinezon to nie wszystko. Jeśli chcemy być w 100% bezpieczni to konieczne będzie kupno rękawic ochronnych, które również muszą być odporne na wszelakie kwasy. Do tego przydaje się para butów, które spełniają dokładnie takie same wymogi. Z takim kompletem będziemy czuli się znacznie lepiej, dlatego warto się nad takimi rozwiązaniami zastanowić. Trudno powiedzieć ile taki zestaw może kosztować, bo to wszystko zależne jest od wybranej przez nas firmy. Na cenę na pewno ma wpływ również jakość wykorzystanych materiałów. Dodatkowo ilość wpływa również na cenę.

dobra odzież ochronna

Im więcej się zamówi tym mniej się zapłaci w przeliczeniu na każdą sztukę. W dużych firmach taka odzież ochronna jest potrzebna dla każdego pracownika. To wymóg BHP i kto nie będzie tego przestrzegał ten będzie miał wielki problem. W razie wypadku przy pracy właściciel poniesie bardzo duże konsekwencje, a przecież nie o to nam chodzi. Dbajmy o swoje zdrowie i o bezpieczeństwo innych.